Loomad

Hunditundja Laura Kiiroja: „Meie metsadesse oleks vaja rohkem hunte.“

Rainer Kerge, ÕL , 19. oktoober 2020 11:56

6 KOMMENTAARI

i
inimvihkajate himustatud hundikarjade vohamine Eestis on juba läbitud etapp!/ 5. mai 2021 19:07
Fakt on see, et on juba nähtud suurte hundikarjade tegemisi Liivi sõja järel Ivan Julma korraldatud Eesti inimeste massilise hävitamise järel ja Rootsi-Poola sõdade tõttu siginenud hundikarjad vohasid, muutusid ka põdrad haruldasteks ja talupoegade, ning nende pereliikmete, eeskätt laste vastased huntide rünnakud muutusid tavalisteks, südapäevalgi ei saanud talupojad põldu künda, ennast hundiodaga relvastamata, sest hundikarjad ei peljanud enam isegi põldu kündvat täiskasvanud meest ja on kirjeldatud hundikarjade rünnakutest isegi Tallinna eeslinnadesse 17.saj. ja 18.saj. esimesel poolel!
õ
õhtuleht propageerib inimestevaenlasi!/ 5. mai 2021 18:10
Inimestevihkaja paljastab oma olemust, tema ainus eesmärk on inimeste muutmine röövloomade saagiks!
h
hiiuvana/ 20. oktoober 2020 08:49
Kuidas saab neid vähe olla, kui kogu aeg liigub info huntide rünnetest, küll lammastele ja kodukoertele. TEHKE SELGEKS!
j
20. oktoober 2020 13:10
Jutu võiks läbi lugeda. Kui kari on lõhutud, siis noored soed jäävad vanematest koolitamata, ei saa põtra või kitse kätte ja murravad hoopis lambaid ja koeri.
r
5. mai 2021 18:16
rohelised inimestevaenlased ajavad ikka soga, neile ükski fakt ei loe, neid huvitab ainult see, kuidas saaks inimesi ära hävitada ja röövloomadele saagiks muuta! Selle nimel on nad igasugust jaburat demagoogiat valmis välja ajama, nagu hundikarjade likvideerimine põhjustaks nende kahjustuste suurememist ja hundikarjade suurenemine rünnakute vähenemist! Sellist jaburat valet saavad ainult maniakaalselt inimesi vihkavad kannibalistlikud rohelised levitada!
l
looduskaitsja/ 19. oktoober 2020 16:16
Meil on hundikesi juba paljuvõitu, äkki on võimalus mõne looduskaitse projekti kaudu mõned pesakonnad ära kinkida sinna, kus neid looduses napib, siis ei pea neid siin küttima ja lambad ka rahul.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee