Mitmesugust

Juhtkiri | Jätame meelde, kuidas maitseb angerjas

Margo Pajuste, 24. aprill 2021 17:00

8 KOMMENTAARI

v
Vastus: Limnoloogiajaama läbinud angerjas maitseb radioaktiivselt/ 1. mai 2021 12:43
Angerjas maitseb radioaktiivselt! Põhjus: Eesti Riigis kogutud maksurahade eest ostetakse Sargasso meres kasvanud klaasangerjad ja tuuakse Eestisse Võrtsjärve Limnoloogiajaama, kus need maimud pannakse roheliseks värvitud radioaktiivsesse lahusesse märgistamise eesmärgil, mis muudab angerja, eeskätt luustiku radioaktiivseks, radioaktiivsus säilib angerja surmani ja kui keskkonnaametnikud tahavad turul müüdava angerja päritolu kindlaks teha, kas see on püütud Eestisse toodud klaasangerjatest, on seda radaiatsiooni mõõtva seadmega ülilihtne teha, sest kõik need Eestisse toodud angerjad kiirgavad
j
Juhan./ 28. aprill 2021 07:46
Jätame meelde aga kui maitsta ei saa sest eelarve ei võimalda siis pole midagi meelde jätta, või on see lugu üleskutseks kalli kala ostmiseks ja reklaamiks.
j
Jaak/ 26. aprill 2021 15:02
j
Jaagul on kaudselt õigus!/ 1. mai 2021 12:49
Jaagul on osaliselt õigus, kuna Võrtsjärve ääres asuvas Limnoloogiajaamas tegeldakse Eesti Riigi raha eest sisse ostetud klaasangerjate radioaktiivseks muutmisega, hoides klaasangerjaid enne vette laskmist radioaktiivses lahuses, mis on ohutuse eesmärgil roheliseks värvitud! Limnoloogiajaam ehitati okupatsiooniajal eesmärgiga valmistada ette tuumaelektrijaama ehitus Võrtsjärve äärde,see elektrijaam ehitati hoopis Leetu Višaginase linna,kuid inimeste vihkajatest keskkonnaametnikud muudavad ilma tuumajaamatagi angerjaid radioaktiivseteks!
b
25. aprill 2021 00:49
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
t
Tee parem ruumi/ 25. aprill 2021 07:27
teistele, kes oskavad võrtsu äärsest elust head näha. Koli näiteks mägedesse!
u
U./ 24. aprill 2021 19:19
Pigem paistab, et kõik need hädad on saabunud paradiisi maapeale tulekuga. Mille nimeks, Euroopa Liit.
a
Angerjas./ 26. aprill 2021 15:09
Jah, Euroopa Liit on kõiges süüdi, astume välja ja hakkame Sini-Must-Valgeid mütsikesi eksportima ja kõiki muid kaupu tolliga ostma.
t
tolvanid/ 27. aprill 2021 23:36
99% Eesti looduskaitsest toimub tänu Euroopa Liidust "alla" tulevatele reeglitele ja piirangutele. Eesti Keskonnaamet looduskaitsega küll ei tegele: nende töö tulemus on loodusressursside odav tööstusele kättemängimine. Seega antud uudise all Euroopa Liitu süüdistada on eriti rumal... aga no nähtavasti pole midagi parata, kui muud moodi ei saa, kui igal võimalusel Euroopa Liitu süüdistada.