Loomad

Loomakaitse selts võtab vastu kasutatud asju ja avab poe (4)

Toimetas Kristin Aasma, 13. mai 2014, 23:47
Selleks, et ELS saaks ka edaspidi edukalt kodumaa karvaseid ja sulelisi aidata, asub selts juunikuus Pop-Up poodi pidama. Teenitud tulu suunatakse loomade aitamiseks ning loomakaitsealase teavitustöö jätkamiseks.Foto: Toomas Huik / Postimees
Eesti Loomakaitse Selts (ELS) võtab vastu uusi ja vähekasutatud naisteriideid ja -jalatseid, lemmikloomatarbeid, suvesse sobivat käsitööd ja raamatuid.

Selleks, et ELS saaks ka edaspidi edukalt kodumaa karvaseid ja sulelisi aidata, on otsustatud teha midagi täiesti uut ja erakordset, nimelt asub Selts juunikuus Pop-Up poodi pidama. Pood avatakse Telliskivi loomelinnakus 3. juunil ning see jääb avatuks juuni lõpuni. Kogu poepidamisest teenitud tulu suunatakse loomade aitamise ning loomakaitsealase teavitustöö jätkamiseks.

Poes hakatakse müüma uusi ja vähekasutatud suviseid naisterõivaid ja –jalatseid, aksessuaare, lemmikloomatarbeid ning suvisesse aega sobivat käsitööd. Oma koha leiavad poes ka raamatud. Seoses sellega ootabki Selts annetusi, mis poe riiuleid kuuks ajaks kauni ja kasuliku kaubaga täidaksid.

ELS võtab headelt inimestelt vastu:

· heas korras ja moodsaid naiste suveriideid ja jalatseid

· erinevaid aksessuaare (ehted, käekotid, päikeseprillid jms)

· suvesse sobivat käsitööd

· lemmikloomatarbeid

· uusi või väga vähe kasutatud raamatuid loomadest ning ingliskeelseid pehmekaanelisi raamatuid (paperbacks)

· riidepuid

Kaupa on oodatud annetama ka ettevõtted.

Poodi hakkavad pidama ELSi vabatahtlikud, kellele on abiks G4S suvemaleva lapsed ja noored. Seega on tegemist lausa kolmepidi hea ettevõtmisega – see toetab ELS tegevuse jätkamist ning annab lastele ja noortele võimaluse teenida taskuraha ja saada erinevaid töökogemusi (lapsed/noored käivad projekti raames tööl erinevates MTÜdes ning G4S maksab neile taskuraha) ja kuna lisaks käsitööle müüakse poes ka kasutatud naisterõivaid, -jalatseid ning aksessuaare ja lemmikloomatarbeid, siis on ühtlasi tegemist taaskasutusega, mis säästab energiat, keskkonda ja kogu meie maailma.

Kuidas annetused Eesti Loomakaitse Seltsini toimetada?

Järgmine kogumispäev ELS kontoris, Tallinnas, Mardi 11, toimub 19. mail, mil annetusi saab tuua ajavahemikus 14.00-17.00. Muud ajad ja kohad palume kokku leppida Kaia-Leenaga või helistades 56268474.

Asju saab Seltsile saata ka SMART POSTI või EESTI POSTI PAKIAUTOMAATIDE kaudu, valides sihtkohaks Tallinn Pirita Selver ning kontaktnumbriks 56268474.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee