Lääne-Virumaal Laekvere vallas asuvat pisikest Rohu küla tabas 2. jaanuari hommikul tragöödia – elumajas puhkenud tulekahjus kaotasid elu 33aastane pereema ja tema kaks väikest poega.Foto: Aldo Luud
Õhtuleht.ee 7. jaanuar 2015 10:23
Alanud aasta teisel päeval kodumaja põlengus tulele naise ja kaks last kaotanud pereisa külastas teisipäeval majast alles jäänud varemeid, kui kuulis läbi sünge leinavaikuse kassi kräunumist – ära räsitud, hirmunud, vigastatud ja põlenud kass Ätu lonkas visalt läbi lumehange põlenud kodu poole. 

Pereisa Kalju tuttav kirjutas sotsiaalmeedias, et mees oli Ätut nähes jooksma hakanud ja sumpas lumes teiselt poolt varemeid pisikesele kannatavale hingele vastu, vahendas Pealinn.

"Samal ajal hüüdes kiisu nime Ätu, Ätu... Kiisu kräunus ning nuttis terve tee oma kallile Kaljule vastu joostes, nagu oleks tahtnud öelda, et "Olen siin, olen ELUS!", kuni nad kohtusid...See oli väga ilus ja südantliigutav vaatepilt," kirjeldas pereisa tuttav natukenegi südamesse armastust tagasi toonud juhtumit.

Lääne-Virumaal Laekvere vallas asuvat pisikest Rohu küla tabas 2. jaanuari hommikul tragöödia  elumajas puhkenud tulekahjus kaotasid elu 33aastane pereema ja tema kaks väikest poega. Vanimal perepojal õnnestus leekides kodust välja joosta, pereisa oli samal ajal tööl.