Ilm

Põder ründas Paralepas väikest tüdrukut (52)

Õhtuleht.ee, 7. mai 2015 07:47
Tegemist on illustratiivse pildiga.Foto: Aldo Luud
Teisipäeva õhtul kella üheksa paiku ründas põder Haapsalu lähedal Paralepa metsas jalutanud isa ja kuueaastast tütart. 

"Läksime kogu perega Paraleppa - mina, naine, kaks last ja kaks koera. Suurem laps ja naine läksid ratastega kolmekilomeetrisele ringile, mina väiksema lapse ja koertega jalutasime rahulikus tempos otseteed. Olime juba hakanud tagasi tulema. Üks koer läks metsa häda tegema ja järsku lendas metsast paremalt poolt välja põder," kirjeldas mees juhtunut portaalile Läänlane.

"Esimese asjana pani kohe meie saksa lambakoerale jalaga, see kadus niutsudes võssa. Siis läks põder teise koera poole. Koer hakkas minu juurde jooksma. Mul oli siis ainuke võimalus puu taha varju hüpata. Enne mind tõmbas põder otsa ringi ja ette jäi laps," rääkis ta.

"Laps oli minust umbes 20 meetri kaugusel tee ääres. Põder pani lapsele parema esimese jalaga, aga tabas rattasse. Röökisin ja karjusin ja põder jooksis metsa, koer järel. Haarasin lapse sülle ja kuna auto ei olnud enam kaugel, jooksin lihtsalt auto poole," ütles haapsallane. "Kõige hullem on see, et põder ei läinud ära, vaid tiirutas sealsamas, kaklesid koeraga, aga mul oli ainus mõte, et saaks lapsega autosse."

Samal teemal

28.06.2015
Haapsalu sai esimese ametliku tänavamuusiku - lõõtsapoiss Hugo
08.05.2015
Põder ründab Paralepa parkmetsas jalutavaid inimesi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee