Foto: Facebook/Võru Kodutute Loomade Varjupaik
Toimetas Geidi Raud 14. oktoober 2015 14:22
Eile leiti Võru linna lähedalt metsast kolm küülikut. Nad toimetati Võru kodutute loomade varjupaika, kus neile pesa sisse sätiti.

Küülikud on inimestega harjunud ja ilmselgelt koduloomad, kuigi küüned on neil väga pikaks kasvanud, teatas varjupaik Facebookis.

Ühe küüliku karv oli tagakehal täiesti must ja niivõrd kokku kleepunud, et tuli suuremalt jaolt maha pügada.

"Jagage, kes vähegi hoolivad! Kui küülikud on kellelgi kaduma läinud, saab inimene lemmikutele järele tulla. Kui küülikud pole kaduma läinud vaid on hüljatud, siis jagame, et teised teaksid. Ehk teab mõni tähelepanelik, et naabril on järsku kolm küülikut vähem? Selline hoolimatus ei tohiks jääda tähelepanuta," kirjutab varjupaik.

Samal teemal

Kommentaarid  (7)

Ann 15. oktoober 2015 00:45
No ega küülikud kambas ikka metsa ei lähe. Eriti veel sellised nagu piltidelt näha. Need paistavad ju dekoratiivküülikud olema. Ju ikka mõni kuri käsi nad sinna puistas, sest kodus muutusid nad üleliigseks.
??? 14. oktoober 2015 17:44
Küülikute esivanemad ju kah metast pärit, küll nad kuidagi hakkama saaks. Vahest on vabadus siiski parem, kui see, et mõni küülikufarmer neil naha ma võtab ja nadsupipotti paneb. Muidugi, metsaelu on karm olelusvõitlus. Nagu kogu looduski. Sest on päris suurtõenäosus, et võib kiskja kihvade vahele sattuda. Maiustada saaks kas hundid, rebased, ilvesed, tuhkrud, kullid või kotkad. Või satuks linna lähedal mõni omapäi hulkuva peni lõugade vahele.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS