Foto: Facebook/Tallinna Loomaaed Laste Loomaaed
Õhtuleht.ee 6. märts 2016 14:41
Laupäeval toodi loomaaia värava taha ostukorv, kus sees olid väga hirmul merisiga ja küülik.

Loomaaed paneb südamele kõigile, kes plaanivad võtta endale lemmikloomi, et lemmikloom on pereliige, kelle eest peab vastutama kuni looma eluea lõpuni.

Tallinna Loomaaed ei ole võimeline võtma vastu hüljatud koduloomi. Kui peres selgub, et looma pidamine ei ole enam võimalik, siis tuleb loomale leida uus turvaline kodu.

 

Samal teemal

Kommentaarid  (46)

naabrinaine 8. märts 2016 11:19
Njah...Naabermajas tundub, et osteti ka koer tänu 8 aastase perepoja pealekäimisele..., kes käis küll alguses koeraga jalutamas, isegi halva ilmaga, aga seda vaid nii kaua, kuniks koer oli pisike kutsikas (see kõige armsam iga eksole), paar kuud heal juhul. Ühest hetkest alates hakkas koeraga jalutama ema (kusjuures väga vingus ja tigeda näoga, on näha, et inimene teeb seda vastumeelselt) ja nii on ka jäänud (üllatus?)...Armas koer, kuid tõug on selline (Beagle), mis on äärmiselt aktiivne, vajab palju füüsilist liikumist ning treenimist ja õpetamist, vastasel juhul hakkab kodus pahandust tegema :( Ega sel emal ei jäänud ju muud üle. Koerast on kahju, sest tema elab heal juhul 15 aastat ja sellises peres, kus ei tegelda ja isegi vastumeelselt jalutamas käiakse, pole ühelgi koeral hea elu.
Kaido Hunt. 7. märts 2016 20:58
No aga mis loomadest edasi sai,toodi loomaaia värava taha aga meie tahame teada ikka mis nendest edasi sai. Kelle potti või kõhtu need loomad läksid. Toodi toodi aga kuhu nad viidi,a vot teper hui?
Olavi 8. märts 2016 00:28
Kui sa tahad need loomad endale, siis pöördu loomaaia poole. Kui sa neid endale ei taha, siis peaksid huvi tundma, kes nad sinna jättis, mitte mis nendest edasi sai.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS