Foto: MUPO
Toimetas Helen Pentsa 25. mai 2016 16:18
Mai esimesel nädalal läks Jevgeni (nimi muudetud) Asula tänaval koeraga jalutama. Mahajäetud garaažidest möödudes ründas koera ootamatult kass. Peremees haaras koera sülle ning seejärel ründas kass ka Jevgenit, klammerdudes küüntega mehe käsivarde ning küünistas nii vasakut seljapoolt, rinnaosa ning kõrva. Mehele osutati EMO-s esmaabi ning suunati Lääne-Tallinna Keskhaigla nakkuskliinikusse.

Jevgeni tegi Asula tänava garaažide ja sealsete kodutute asotsiaalide kohta kaebuse nii politseile kui ka Mupole. Munitsipaalpolitsei Ameti Kesklinna tugipunkt koos heakorrasektori loomainspektoriga käisid kohapeal olukorraga tutvumas ning avastasid garaažidest umbes ligi paarikümne kassi suuruse koloonia. Üles leiti ka arvatav ründekass ja selgus ka kassi agressiivsuse põhjus. Nimelt oli kiisul kuus väikest imearmast poega, keda ema toona südilt kaitsma asus.

Ülejäänud kassid end ei näidanud, välja arvatud üks uudishimulik, kes katuselt toimuvat jälgis.

Kassiemast Margus ei loobunud. Ta olevat nimelt leidnud endale "uue" elamise Suur-Sõjamäel ning kass kui truu kaaslane läheb temaga kaasa. "Täna juba kolime ära," kinnitas ta.

Ülejäänud "koloniste" tuleb hakata pistelise kontrolli käigus püüdma, kuid kui garaažide elanikud sealt lahkuvad, siis ilmselt leiavad ka kassid endale uued elupaigad.

Huvi korral saab kiisupoegade edasise käekäigu kohta infot loomade hoiupaiga kodulehelt. Ja miks mitte pisikesele kassipojale uut ning turvalist kodu pakkuda.   

Samal teemal

Kommentaarid  (3)

okei 26. mai 2016 19:36
Paneb ikka pead kratsima.. Päästke ära kassid ja muud elukad, aga las need mehed seal mädanevad! Ma saan aru küll, et erinevaid lugusid ja põhjuseid on tuhandeid kuid sellegi poolest mida, mida?
Ütlematagi, on sellel "pildil" midagi väga valesti..
.. 26. mai 2016 08:49
vat siis miks on meil kodutuid, sest palgatõusud kuuluvad vaid bossidele ja muidu suurtele nimedele, neid, kellest sõltub tegelikult riigis kasumitootmine, on palgad alla 700.-, maksud maha, kui ikka laenud peal, siis sellega ei ela ei üksi ega ammugi perega, nii ei jäägi muud üle, olla kodutu ja suure ajaga jõuab rohkem taarast teenida kui 400.-või 500.-kätte, siis ei jää ka laenudega inkassodele kasumiteenijaks.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS