Foto: Varjupaikade MTÜ
Toimetas Piret Pappel 20. juuli 2016 11:34
Paar nädalat tagasi toodi Tallinna  loomade varjupaiga ukse taha haisev karvapundar. Varjupaiga töötajad pügasid väljaheidetega segunenud ja pulstunud karvadest välja pisikese ja rõõmsa koera, kes otsib nüüd päris oma kodu.

Koerake tunneb ennast hästi ning ta kepsutab ringi nagu kutsikas, teatas Tallinna varjupaika haldav Varjupaikade MTÜ Facebookis. Paraku on loomal terviseprobleemid.

Foto: Marley otsib uut kodu (Varjupaikade MTÜ)

"Tegelikult on Marley juba eakam härrasmees, ja nagu eesti meestel ikka, on temalgi südamega probleemid. Kliinikus diagnoositi tal südame laienemine, mis tähendab seda, et ülemäärast füüsilist koormust talle lubada ei saa. Vaatamata sellele naudib Marley jalutuskäike ning jooksuaedikus hullamist, kuid ta tunneb oma piire. Üle kõige naudib see koerake aga inimese seltskonda. Kui jalutus- ja mänguaeg on lõppenud, annab ta aedikusse tagasi viiduna sellest häälekalt märku.

Marley elu on olnud pikk kannatusrohke (Varjupaikade MTÜ)

Aeg ongi sealmaal, et me otsime Marleyle päris oma inimest. See väike paljukannatanud koerake on väärt ilusat elusügist kodus, kus teda armastatakse ja hoitakse. Kõige paremini sobiks talle rahulik kodu, kus teisi koeri ees ootamas pole, just sellepärast, et Marley peab hoiduma üleliigsest rahmeldamisest. Koerake saab küll läbi teiste koerte ja kassidega, kuid kõige tähtsamaks on tema jaoks inimene, " kirjutas varjupaik oma Facebooki-lehel.

Kui koer peaks vajama südameravimeid, lubab varjupaik Marley uut peremeest toetada.