Madu saapas. Pilt on illustreeriv.Foto: Terry Harris/REX/Vida Press
Toimetas Kristin Aasma 23. september 2016 12:14
Austraallanna leidis ühel päeval oma jalavarjude seas inventuuri tehes saapasse sooja pugenud kiimase ja näljase mürkmao.

Lugu juhtus Austraalia lõunaosas Adelaide’is, kus on praegu algamas kevad. Naine läks saapaid võtma ja nägi, kuidas kellegi pruun sabaots saapasse lipsas, kirjutas BBC. Ta kutsus kohale maopüüdja, kes kinnitas, et tegemist on maailma mürgiseima maoga, keda leidub Austraalias nii rannikul kui sisemaal.

Naise lambanahast valmistatud saapad on seest lambavillaga vooderdatud. Teadagi on selline saabas külmetava mao arvates õdus pesake.

Maopüüdja oletas, et roomajad otsivad tubades sooja seepärast, et talv on Austraalias olnud erakordselt pikk ja temperatuurid kõikuvad, maod aga hakkavad juba talveunest ärkama. "Neil on alanud pulmaaeg, nii et nad on kiimased ja näljased,“ selgitas maopüüdja.

Meetri pikkune madu viidi loodusse, majadest kaugemale.

Maopüüdja ütles, et nende firma on tänavu ka kinga sisse pugenud mao loodusesse toimetanud.  

Kommentaarid  (8)

Napsitrall 24. september 2016 09:43
Niimodi siis. Pealkirja järgi ma juba arvasin et kiimane madu tõmbas saapa omaniku läbi. :-)
Madis 23. september 2016 15:50
Ei saa aru kas ajakirjanik oli kiimas või uss oli kiimas. Ega selle järgi saa kindlaks teha kiimalisust kui ta vingerdab. Kindlasti madu kõnniks kui tal jalad oleks aga mis teha kui jumal pole andnud
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS