Viski sitamaitse saladus oli lihtne, astronaudid olid selle lihtsalt tuuri pannud ja kättejuhtunud surrogaatidega asendanud. Võib arvata, et mustsõstra maitse oli pärit põltsamaa kosmose marmelaadi tuubist.
Kuskile teisele planeedile kolimise võiks ära unustada, sest me olemasolu sellel kerakesel on määratud kindlate füüsiliste ja keemiliste näitajatega. Teisel planeedil me võime ette ennast kujutada, kuid kindlasti mitte enam sellisel kujul nagu me siin ennast praegu pildilt või peeglist näeme. Piisas kui temperatuur muutus ja maapealt vette põgenenud kohanesid peaaegu tundmatuseni. Kuid kui me gravitatsiooni jt. näitajaid hakkame muutma siis laske julgelt fantaasial lennata. Äkki mõni panebki asjale pihta. Fakt et ulmeromaanides on meid kujutatud praeguse maapeal olevate kahejalgsetena on võimatu.
Kaalutuse tingimuses kaotab inimese skelett kaltsiumi, nii et kosmoselaevas tuleb päevas mitu tundi ennast trenazööridel liigutada. Aga kosmoses võib ka " nalja " saada. Üks nõukogude kosmonaut tundis kosmoselaeval ennast näiteks dinosaurusena. Tase oli kõrge - midagi nii 15D filmi taolist. USA Skylabi meeskond uuris Päikest ja avastas seal ehtsa põrgu - filmil oli näha suur hulk piinatud nägudega inimesi. Vastukaaluks nägid mõned teised kosmonaudid kosmoses jälle ingleid - lausa seitse tükki korraga. Hiina taikonaut omakorda kuulis oma kosmoselennu ajal, et keegi tahab kosmoselaeva vägisi sisse murda - laamendab ja lammutab kosmoselaeva seinu. Maale laskunud kosmosekapsel oli muidugi terve. Üldiselt - meie kontrollijad on ka suured naljahambad
Jänkid teadsid seda juba kosmoseajastu alguses ja sellest siis ka kõik esimeste lendude lavastused. Vaadake kui reipalt karglevad jänkid välja 60 ndatel sooritatud lendude järel oma kapslitest kus nad viibisid kuni 2 nädalat alla 2 kuupmeetrises ruumis ja kus füsioloogiliste vajaduste rahuldamiseks olid mähkmed. Venemaa kosmonaudid kes ka päriselt kosmoses olid, tulid tagasi pärast 2 nädalast lendu pool-elusatena ja neil oli ühe kosmonaudi peale 4 kuupmeetrit ning laevas oli ka wc. Selline tohutu vahe kosmoses viibinute vahel ei saa olla juhus või seletatav kesteabmillega. USA astronaudid suutsid päriselt kosmosesse minna alles skylabi ajastul.
Tule sealt kosmosest maa peale tagasi./ 2. veebruar 2017 03:45
Vaata kui sa sõidad kaks nädalad jutti alla 2 kuupmeetrises Ameerika autos, siis väljud sealt sama reipalt. Kui aga läbid sama teekonda ZAZ-965A-s ehk maanteemuhus, kus iga istuja kohta on vähemalt neli kuupmeetrid ruumi ja kõik mugavused mida nõuka autotööstus suutis pakkuda, he-hee, siis sama pikka teekonda läbides ja tehes vahepeal paar-kolm kapremonti, oled sa kahe nädala pärast sama läbi kui vene kosmonaut. ;)
Kes teda seal kosmoses teda siis viljastas, kas püha vaim või? Teatavasti lendas Tereškova kosmoses üksipäini. teatavasti olid kosmosekapslid Vostok ühekohalised, sisemaht kusagil tsutike üle kuupmeetri. Kahekesi sina ei mahukski. Teiseks, kas proua naisseltsimees Valentina on siis elevant või, et ta last aasta aega kannaks? Teatavasti viibis ta kosmoses vaid üheainsa korra, 16-19 juuni 1963.a. kosmosekapslis Vostok-6. Laps Jelena sündis aga 08. juunil 1964, seega peaaegu aasta hiljem. Niipalju siis "kosmoses viljastamisest"! Teiseks, tuumapomm Kuul? Kas tead et kosmosesse minnes maksab iga lisakilogramm pagasit mitu tuhat dollarit. Tuumalõhkepea kaal algab aga mõnest sajast kilogrammist ja ulatub mitme tonnini. Milline vamiust vaene seda kosmosesse kaasa veaks ja milleks? Ja teiseks, kui oli plaanis see Kuul lõhata, kuid ei lõhatud, mis sellest siis edasi sai? Kas jäeti Kuu peale maha või, sinna vedelema? Või toodi Maale tagasi? Kuid et kosmoselennul on iga lisakilogramm ning kütuseliiter arvel, siis kardan, et plaanivälise raske lisakoormaga poleks väikeste nõrkade mootoritega kuumoodul lihtsalt Kuult startida üldse suutnudki ja Armstron isuks seal su´siiamaani. Ning kõige lõpus küsimus Jämejala suurele ringile, et mida pidi pommi Kuul lõhkamine üldse andma, miks seda pidanuks tehtama? Pealegi kehtis juba siis rahvusvahelin lepe, mis keelustas tuumarelva kosmosesse paigutamise või kosmoses lõhkamise., Minu tervitused Jämejala suurele ringile!
Kes teda seal kosmoses teda siis viljastas, kas püha vaim või? Teatavasti lendas Tereškova kosmoses üksipäini. ja teatavasti olid kosmosekapslid Vostok ühekohalised, sisemaht veidi üle kuupmeetri. Kahekesi sina ei mahukski. Teiseks, kas naisseltsimees Valentina on siis elevant või, et ta last aasta aega kannaks? Teatavasti viibis ta kosmoses vaid üheainsa korra, 16-19 juuni 1963.a., seda kosmosekapslis Vostok-6. Tütar Jelena sündis aga 08. juunil 1964, seega peaaegu aasta hiljem. Niipalju siis "kosmoses viljastamisest"!
Teiseks, tuumapomm Kuul? Kas tead et kosmosesse minnes maksab iga lisakilogramm pagasit mitu tuhat dollarit. Tuumalõhkepea kaal algab aga mõnest sajast kilogrammist ja ulatub mitme tonnini. Milline vamimust vaene seda kosmosesse kaasa veaks ja milleks? Ja teiseks, kui oli plaanis see Kuul lõhata, kuid ei lõhatud, mis sellest siis edasi sai? Kas jäeti Kuu peale maha või, sinna vedelema? Või toodi Maale tagasi? Kuid et kosmoselennul on iga lisakilogramm ning kütuseliiter arvel, siis kardan, et plaanivälise raske lisakoormaga poleks väikeste nõrkade mootoritega kuumoodul lihtsalt Kuult startida üldse suutnudki ja Armstrong isuks seal siiamaani.
Kõige lõpus küsimus Jämejala suurele ringile, et miks aatomipomm Kuule veeti ja et mida pidi pommi Kuul lõhkamine üldse teadusele andma. Miks seda pidanuks tehtama? Pealegi kehtis juba siis rahvusvahelin lepe, mis keelustas tuumarelva kosmosesse paigutamise või kosmoses lõhkamise., Minu tervitused Jämejala suurele ringile!
Milleks kosmosesse trügida ? Meil makstava palgaga oleme ka emakese MAA peal piisavalt KAALUTA olekus ja paljudele meist ei kuulu sellest, EMAKESEST MAAST mitte ühtki ruutmeetrit.
Kosmose füüsiline vahekord ei tohiks probleemiks olla. Et partnerid kaaluta oleks üksteisest eemale ei paiskuks, selleks tuleb nad mõlemad lihtsalt elastse kummivööga kokku panna, ühe kummivöö sisse. Teine asi on viljastumisprotsess, kus spermatosoidide liikumisele ilmselt mängib oma rolli gravitatsioon. Kuid gravitatsiooni saab kunstlikult tekitada tentrifuugis. Kujutlege kosmoseidülli. Paarike armatseb tsentrifuugis. Ülejäänud meeskonnaliikmed keerutavad aga palehigis tsentrifuugivänta! Võiks muidugi ka elektrimootorit kasutada, kuid kas on mõtet elektrit kulutada? Peale selle peavad kosmonaudid ju kosmoses oma toonuse säilitamiseks nagunii füüsilisi harjutusi tegema. No las nad siis väntavadki. Ühendada kasulik meeldivaga.
Kõik õige, ainult et tsentrifuugis kaua vastu ei pea. Üks kord lööb pildi tasku ja et keppelmeistrid ellu jääls tuleb, tsentrifuug seisma panna, niipalju siis spermatosoidide kohale jõudmisega.;)