Loomad

Karvaballil koguti Läänemaa loomade varjupaigale üle 3000 euro 

Toimetas Kristin Aasma, 31. märts 2017 23:25
Karvaball 2017Foto: Joosep Soorsk / Varjupaikade MTÜ
Tallinna Lillepaviljonis toimus eile teist korda heategevusõhtu Karvaball, et koguda Läänemaa loomade varjupaiga heaks 3000 eurot. 

Õhtut juhtis suur loomasõber Marek Sadam, meelelahutust pakkusid stand-up-koomik Tigran Gevorkjan ja Kalle Sepp. Oma trikke demonstreeris õpetatud koer, kuldne retriiver Archie.

Samal teemal

Lisaks kolmekäigulisele pidulikule õhtusöögile toimus heategev oksjon, kuhu panid oma tooted või teenused välja disainerid Kriss Soonik, Kirill Safonov, Ewald, Martin Kroot, FaFa Disain, kunstnik Aivi Raja, fotograaf Jake Farra, MuMu Makeup, Eda Vildistuudio, Kaidi Kudumid, Platinum koeratoit, Caramira lemmikloomapoed, isiklikku ehtekarpi kergendas kodutute loomade heaks Marina Kaljurand.

Meeleoluka oksjoniga koguti 2555 eurot. Kõige edukamaks osutus kunstnik Aivi Raja suur õlimaal, mille lõpphinnaks kujunes 555 eurot. Marina Kaljuranna liblikakujuline pross, mida omanik ise esitles, leidis omaniku 265 euroga.

Üritusele panid õla alla Purina Eesti ja Liviko.

"Kodutud loomad vajavad toetust iga päev, kuid sellise ürituse puhul pole vähetähtis ka see, et igapäevaselt loomade päästmisega seotud inimesed ning toetajad saavad kord aastas pidulikus õhkkonnas kokku, et meelt lahutada," ütles Triinu Priks, Varjupaikade MTÜ üldjuht.

"Loomaportaali luues ei kujutanud me ette, kui palju on Eestis kodutuid loomi. Meelelahutuslik õhtusöök on levinud ja lõbus formaat selleks, et head teha," lisas loomaportaali Loom24 tegevjuht Marten Merila. "Nagu näha, meeldib see inimestele, sest müüsime kõik 200 kohta välja paari nädalaga."

Varjupaikade MTÜ on Eesti suurim kodutute loomadega tegelev organisatsioon seitsme varjupaigaga Läänemaal, Pärnus, Tallinnas, Viljandis, Valgas, Virumaal ja Võrus.

Loom24 on esimene terviklik loomaportaal, kõikidele loomadele ja nende sõpradele suunatud keskkond, mis toob kokku pakkujad ja huvilised, asjasse pühendunud ja kaugelt imetlejad.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee