Loomad

Kesklinn sai uue koerte jalutusväljaku 

Toimetas Denes Kattago, 6. oktoober 2017 14:31
Foto: Raepress
Tallinna kesklinna linnaosa piiril avati täna uus koerte jalutusväljak.  Lilleküla raudteejaama ja jalgpallikoondise esindusstaadioni vahelisele alale on rajatud Lilleküla haljasala, kus on lisaks korrastatud pargile ka koerte jalutus- ja treeningväljakud suurtele ning väikestele koertele.

Haljasala projekteeris Toomas Põld maastikuarhitektuuribüroost Loovmaastik ning valmis ehitasid OÜ Maatriks-RP ja OÜ Ardens. Haljasala ehitus läks maksma ligi 172 000 eurot.

Kõik huvilised on oodatud uudistama vastvalminud kergliiklusteed, puhkekohti ja koerte treeningväljakuid. Avamisel demonstreerivad treeningelementide kasutamist agility-koerad, pakutakse kuuma jooki ja suupisteid.

Lilleküla haljasalale saab autoga Marta ja Kauba tänavate kaudu või jalgsi läbi Kotkapoja ja Väike-Ameerika tänavaid ühendava kergliiklustunneli.

Tallinna koerte ja kasside pidamise eeskirja kohaselt peab koer olema avalikus kohas alati jalutusrihma otsas, lahtiselt võib koera jooksma lasta ainult aiaga piiratud koerte väljakutel.

Reedel avatav Lilleküla koerte jalutusväljak on Tallinnas juba kahekümnes koht, kus saab koerasporti harrastada. Kesklinnas on reedel avatav Lilleküla väljak neljas ja Kristiine linnaosas on praegu kaks koerte jalutusväljakut.

Lisainfo jalutusväljakute kohta

Samal teemal

24.10.2017
Isegi väike jalutuskäik aitab tervist hoida
31.05.2017
Tallinn saab heasse kohta kolmekordse linnuvaatlustorni
24.11.2016
Koerte elu on nüüdsest Tartus palju parem

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee