ROTIMÜRKFoto: ALDO LUUD
Eesti Ekspress 13. juuni 2018 07:29
Tallinnas elav Grete Jürioja rääkis Eesti Ekspressile, kuidas naaber Vello Kruus on mitmel korral püüdnud tema koeri mürgitada.

Kõik algas peale juba 12 aastat tagasi, kui Jüriojad avastasid, et nende koeral Donnal tuleb suust verd. "Viisime ta arsti juurde ja kõik näitajad olid nii kohutavas seisus, et arst soovitas koera magama panna," rääkis Grete Jürioja Ekspressile.

Mõne aja pärast avastasid Jüriojad, et naaber Vello Kruus on püüdnud nende koeri Jamaicat ja Onat nii liha sisse peidetud õngekonksude kui ka aia äärde puistatud rotimürgiga tappa. Kruus ise eitab kõike, kuid Harju maakohus mõistis ta siiski koerte mürgitamises süüdi.

Refereeritud artikli täistekst Eesti Ekspressis.

Samal teemal

Kommentaarid  (12)

Raivo 13. juuni 2018 11:17
Annaks jumal normaalseid naabreid
.... 13. juuni 2018 10:55
et siis juba vähemalt 12 aastane naabritevaheline vaen. Koerad ilmselt kannatajad. Täiskasvanud koer magab ööpäevas umbes 16 tundi, seega ei ole füüsiliseltki võimalik pidevalt 24/7 haukuda. Kuna naabri aiaäärne tegevus on valvekaameras salvestatud, siis võib ta sedasi koeri ärritamas käia aastaid. Sihilikult. Loomulikult siis koerad teda hauguvad, selleks nad seal ju ongi. Tean aastatetagust juhtumit, kus ühes aedlinna osas mürgitati naabritel koerad ja sellega tehti varguseks vaikne tee ning tühjendati valmimisjärgus maja kõigest vähegi väärtuslikuks. Kui üleaedsed inimesed ei saa omavahel normaalselt suhelda, siis ei ole lahenduseks naabri loomade piinarikas tapmine!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS