Ilm

Uus nädal toob vihma- ja lörtsisaju (5)

Toimetas Kristel Veerus, 21. oktoober 2018, 09:20
Foto: Mari Luud
Uus nädal toob kaasa vihma- ja lörtsisajud. Valmis tuleb olla ka öökülmaks.

Riigi Ilmateenistuse andmetel pühapäeval pilvisus tiheneb, kuid olulist sadu pole ette näha. Edelatuul tugevneb 6-11, rannikul pärastlõunal iiliti kuni 17 meetrit sekundis. Õhusooja on 7..12 kraadi.

PühapäevFoto: ilmateenistus.ee

Esmaspäeva öösel pilvisus tiheneb. Vastu hommikut hakkab alates Loode-Eestist vihma sadama. Puhub edela- ja lõunatuul 7-12, puhanguti 15, rannikul 12-15, puhanguti kuni 22 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on 4..9, rannikul kuni 11 kraadi.

Esmaspäeval tuleb pilves ja vihmane ilm. Pärastlõunal loode poolt alates pilvisus hõreneb ja sadu lakkab. Puhub lääne- ja edelatuul 5-12, rannikul puhanguti kuni 17 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on 8..12 kraadi.

EsmaspäevFoto: ilmateenistus.ee

Teisipäeva öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Öö hakul sajab kohati vihma. Puhub läänekaare tuul 3-8, öö hakul rannikul puhanguti 12 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on -1..+4, rannikul kuni +8° kraadi.

Päeval pilvisus tiheneb ja alates saartest hakkab vihma sadama. Tuul pöördub kagusse ja tugevneb 5-12, saartel ja rannikul puhanguti 15-18 meetrini sekundis. Õhutemperatuur on 5..9 kraadi.

TeisipäevFoto: ilmateenistus.ee

Kolmapäeval on pilves selgimistega ilm. Sajab vihma, kohati ka lörtsi, õhtul saju tõenäosus väheneb. Öösel puhub kagu- ja idatuul, päeval kirde- ja põhjatuul 5-12, rannikualadel puhanguti 15-18 meetrit sekundis, saartel pöördub tuul loodesse. Õhutemperatuur on ööpäevaringselt 2..7 kraadi.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee