Loomad

KOHUTAVAD KAADRID! Endine Tallinna loomade varjupaiga töötaja avaldas pildimaterjali, mis paljastab närused tingimused varjupaigas

Keit Paju, 5. detsember 2018 18:14

85 KOMMENTAARI

f
Filoloog/ 8. detsember 2018 10:55
Laimukampaania sai alguse venekeelsest sotsiaalmeediast. Siinseid kommentaare lugedes on näha, et enamuse kriitilisi kommentaare on kirjutanud inimesed, kelle emakeel pole eesti keel. Nad oskavad ilma suuremate vigadeta kirjutada, agavene keele mõju on tunda. Ka proua Kozõreva oskab päris hästi eesti keelt. Kahtlustan, et tema koos oma sõbrannadega siin konkurenti laimabki. Kuigi jääb arusaamatuks, mida ta taotleb. Sest ilmselt pole ükski Tallinna ametnik nii loll, et varjupaigateenust temalt tellida.
v
Volli/ 8. detsember 2018 09:43
Neid pilte levitab venekeelses FB-s keegi Irina Tšistjakova, kellel on ühine MTÜ Sinirebase tänava hoiupaiga omaniku Larissa Kozõrevaga. Tšistjakova on ka Kozõreva hoiupaiga juhatuse liige. Äriregistris on kõik kirjas. Nii et ilmselge katse konkurenti kahjustada.
p
Pets/ 8. detsember 2018 00:59
" Miks näidatakse mulle ainult ühte nende valiku looma, kes siis tuuakse kusagilt tagant ... ma tahan ju ise valida kui neid rohkem on kui üks. näidake tv kus loomad on. " Uhh, sest iga loll peab saama puuride vahel jalutada ja koertel stressi tekitada? Ja kui telekat tahad vaadata, osta siis neile see teler ja kaamerad, ma olen aru saanud, et varjupaiga raha kulub loomade toidu peale.
k
Kristiina/ 8. detsember 2018 00:22
Mina võin käsi südamel kinnitada,et ma ei tee laimukampaaniat psühhiaatri R. Madissoni vastu. See lugu aga on tüüpiline vilepuhuja ründamine ja õigustamine üldjuhul
r
Reeli/ 7. detsember 2018 15:48
Varjupaigas on kalaga raske toita.Rikneb ruttu ja väljaheide haiseb rohkem.Hea kui nad seal süüa saavad krõbinaidki.
s
S/ 6. detsember 2018 22:19
Nähtud kahte jalutama toodud koera küll hoolitsetuiks ei saanud pidada. Olid täiesti hooldamata loomad ja arusaamatuks jäi see koht, kus nende loomadega oleks pidanud siis jalutama. Seisid teised ukse ees ja ei muud kohta olnudki ja ei mingit abitöötajat läheduses. Pealegi tekitab küsimusi koerte hoiukohad , neid pole ju näha ja kas nad üldse on? ma ei näe küll laimu vaid tõsised küsitavusi. Kus hoitakse koeri ja kus nad on? Miks näidatakse mulle ainult ühte nende valiku looma, kes siis tuuakse kusagilt tagant ... ma tahan ju ise valida kui neid rohkem on kui üks. näidake tv kus loomad on.
r
R./ 6. detsember 2018 14:10
Minge põrgu kõik loomapiinajad!
t
taaskord mina/ 6. detsember 2018 13:53
Pigem arvaks, et seal on just liiga mitmekesine see toit. Inimesed annetavad seda-teist ja kolmandat ja loomad peavad pidevalt midagi muud saama :) Kui üldiselt just soovitatakse, et ärge vahetage pidevalt menüüd oma korras kõhuga loomakesel. Krõbinaga nii ja naa ma ütleks. Enda kass sõi elu esimesed 5a nö kodutoitu kuna krõbinat polnud olemaski siinmail siis ja järgmised 11a ainult krõbinat ja vett. Täitsa terve oli.

v
Vabatahtlik/ 6. detsember 2018 13:31
Vabatahtlikke ei ole kunagi liiga palju :)
v
Vabatahtlik / 6. detsember 2018 13:19
Jah , olen sinuga 100% päri
l
Liisa/ 6. detsember 2018 13:13
Loomadele antakse varjupaigas mitmekesist toitu, sh krõbinaid ning konserve ja seda tehake kõikides loomade varjupaikades. Tehakse ka selgeks, et millised loomad vajavad dieettoitu (allergiad, halb seedimine, põletik jne). Kuid samas jah, kui telekast näidatakse, siis ju ilmselgelt on see tõsi. Kuidas suhestud fantaasifilmide ja tavaliste draamasarjadega?
l
Liisa / 6. detsember 2018 12:07
Olid ise kohal ja nägid kuidas koristati või lihtsalt järeldad, kuna on foto ja seal peal inimesed, kes liiguvad hoones ringi? Üldjuhul siiski tööandja hindab seda, et töötajad oleks tööl oma tööaja sees. Teiseks, ei tähenda see, et kui külastusaeg on läbi, et siis töötajad võivad koju minna. Siiski on vaja loomadele süüa anda, admintööd teha jne. Ning tõesti, see koristusfirma auto on vägagi mugav seal feedis. Auto, mis on mere ääres kuskil. Väga hea lavastustöö. Inimestele on siiski antud analüüsi- ja mõtlemisoskust, soovitan kasutada.
s
6. detsember 2018 11:49
See ei ole laimukampaania,eesruumis ilus,tagaruumis kole.
n
Neiu/ 6. detsember 2018 10:20
Kui 10a tagasi, siis oli tegu sellesama varjupaigaga, mis selle praeguse laimukampaania korraldas. Sinirebase hoiupaik on selle nimeks. Linn lõpetas nendega lepingu väga paljude rikkkumiste tõttu sh massiline tervete loomade hukkamine, välismaalt sisse toodud loomad jnejne. Selle kohta on internetis palju infot. Näiteks tapsid nad ära kasse, kellele olid soovijad olemas. Lihtsalt vihast, kuna selle varjupaiga omanik ei salli kasse.
n
Neiu/ 6. detsember 2018 10:20
Kui 10a tagasi, siis oli tegu sellesama varjupaigaga, mis selle praeguse laimukampaania korraldas. Sinirebase hoiupaik on selle nimeks. Linn lõpetas nendega lepingu väga paljude rikkkumiste tõttu sh massiline tervete loomade hukkamine, välismaalt sisse toodud loomad jnejne. Selle kohta on internetis palju infot. Näiteks tapsid nad ära kasse, kellele olid soovijad olemas. Lihtsalt vihast, kuna selle varjupaiga omanik ei salli kasse.
n
Neiu/ 6. detsember 2018 10:19
Kui 10a tagasi, siis oli tegu sellesama varjupaigaga, mis selle praeguse laimukampaania korraldas. Sinirebase hoiupaik on selle nimeks. Linn lõpetas nendega lepingu väga paljude rikkkumiste tõttu sh massiline tervete loomade hukkamine, välismaalt sisse toodud loomad jnejne. Selle kohta on internetis palju infot. Näiteks tapsid nad ära kasse, kellele olid soovijad olemas. Lihtsalt vihast, kuna selle varjupaiga omanik ei salli kasse.

m
M/ 6. detsember 2018 09:20
Ju sul siis vedas kassiga, aga teadupärast on kassid väga tundlikud olevused ja iga muutus dieedis võib tunda anda. Ja pidagem meeles, et varjupaik on vaid ajutine kodu neile. Muidugi oleks kena kui kõik kassid saaks lausa toortoidule panna, aga olgem ausad... See protsent inimesi kes reaalselt oma kassile iga päev toortoitu annavad on üliväike. Samuti ei saa me rääkida, et enamus inimestest annaks oma kassile kodus eksklusiivselt ainult Orijeni, Acana, Applawsi või muu kõrge lihaprotsendi ja 0 teraviljaga konserve ja krõbinaid, pigem toidupoodide 4%(!!!!) lihasisaldusega SOJAkonserve.
o
O/ 6. detsember 2018 08:34
Olen olnud Tallinna Loomade Varjupaigas vabatahtlik. Mina ei näinud seal taolist olukorda. Jah, loomade järel tekib mustust, aga see on paratamatu ning ajutine. Ma võin täieliku kindlusega öelda, et loomadest hoolitakse. Eve Tobias on suur loomaarmastaja. Kujutage ette, palju üks-kaks toakassi tekitavad oma liivakastis mustust. Nüüd kujutage ette olukorda, kus neid kasse on üle saja-kahesaja. Ning mitukümmend koera. Mõistagi tunnevad inimesed muret peale Sinirebase hoiupaigas toimunut, aga võin kinnitada, et Paljassaare varjupaik on tõepoolest loomasõbralik ja siiras paik.
k
K/ 6. detsember 2018 08:23
Kui üle 10a siis ei olnud tegemist Paljasaarega, see on tegutsenud vaid mõned aastad
m
Maria/ 6. detsember 2018 07:56
See artikkel on täielik jama! Minge ise kohale ja vaadake, kuidas nende loomade eest hoolitsetakse.
O
./ 6. detsember 2018 07:06
Olen ise seal olnud tööl, võin kinnitada,et selline olukord tõesti oli. Oli ka juhuseid, et terve karantiin jäi päeva jooksul üleüldse söömata,sest seal olid vahepeal tööl mitte hoolivad hooldajad. Seal töötas veel üks püüdja,kes jättis väga tihti koerad söötmata ja ei lasknud koeri välja.
a
Anne/ 6. detsember 2018 06:04
Sellest on juba ylev10a kui Tallinns varjupaigast sai koer vöetud,no need pildid pole kyll muutunud,oli sama seis siia ka.4a tagasi sai koer Rakvere varjupaugast vöetud,uuhuh oli see ka jube koht!!
i
irw/ 6. detsember 2018 05:50
Aga sul on ju alati võimalus sealt omale mõned kassid juurde võtta ja neid kala ja konserviga toita. Varjupaigad oleks ka rõõmsad.
a
Anni/ 6. detsember 2018 00:49
Kui seal kõik nii korras on, siis miks kõik töötajad olid/on seal varjupaigas ja koristavad ?? Lisaks on ka tellitud koristus firma???? Sest homme külastab neid VTA Ja nad teavad, et muidu oleks nendega kõik!!!

k
KR/ 5. detsember 2018 23:58
Lisan veel, et varjupaiga töötajad ja vabatahtlikud on minu kogemuste järgi väga heatahtlikud ja loomasõbralikud inimesed, kes teevad oma tööd südame ja suure hoolimisega.
k
KR/ 5. detsember 2018 23:55
Ühinen teiste Tallinna Varjupaiga vabatahtlike kommentaaridega. Ka mina olen viimase aasta jooksul seal abis käinud, nendega kokku puutunud ja näinud erinevaid olukordi. Samuti olen korduvalt käinud tagaruumides ning kinnitan omalt poolt, et sellist seisu, nagu piltidel kujutatud, pole mina mitte kunagi näinud. On loomulik, et loomade järel tekib mustust, väljaheiteid jms, kuid seda, et see pikalt kuskil hooletusse jäetuna vedeleks, pole olnud. Pilte annab igasugu (ajutistest) olukordadest teha, aga eriti alatu ja vale on väita, et see pidevalt nii on.
v
vahelepõige/ 5. detsember 2018 23:14
TeLEKAS NÄITAS, ET KASSIDE MENÜÜD varjupaikades EI MUUDETA, EI MINGIT MITMEKESISUST JA KALA EI TOHI TUUA---SEEDIMINE MINEVAT PAIGAST!? Minu veterinaar ütles, et pidev krõbinatoit tekitab neeru- ja põiekivisid ja normaalne inimene ei toida kassi a i n u l t krõbinatega!?
v
viige-le/ 5. detsember 2018 23:05
viige/ täna, 19:40 loomad pagulaste varjupaika siis on kõik loomad rõõmsad." * Jajah, youtube'is ringles video, kuidas nood Soomes põllul jäneseelusast peast lõhki tirisid ja nalja oli nabaauguni! Samuti video,kuidas Saksamaal koerapoegi vastu planku tagusid nagu jalgpalle!
p
Püsiannetaja/ 5. detsember 2018 23:00
On kuidas on aga selline olukord nagu piltidel on lubamatu. Ei tasu lasta ennast häirida “taustamürast” vaid oodata konkreetseid lahendusi töö parendamiseks edaspidi. Praegu võib seda Twitteri kontot vaadates näha, et nii mõnegi tööpäev on ootamatult pikaks veninud tänu koristamisele ilmselt. VTA peaks sedalaadi asutusi kylastama tihti ja ootamatult ja ka koiki hoiukodusid, kuhu rohkem loomi kokku kuhjatud.
k
5. detsember 2018 21:19
Kas ikka olid tühjas puuris või oli seal puuris vaklade poolt juba ärasöödud sisuga kassipoja nahk.
a
5. detsember 2018 21:16
Ausam oleks vigased ja haiged loomad koheselt hukata,mitte lasta neil aeglaselt piineldes või vakladest närituna kooleda. Igal asjal on piir ja kasside hulk on niigi liiga suur, et mitte teha valikuid juba alguses. Kogu raha ja energia peaks kuuluma tervetele loomadele ja neile kodu otsimisele. Mitte iga hinna eest sandikesi ja bvastsündinuid turgutada, et siis neid aastateks kuhugi virelema jätta.
r
reku/ 5. detsember 2018 21:15
See on ikka nii, et kaitsjad kaitsevad vaid sõnadega.

k
Kai/ 5. detsember 2018 20:53
Olen samuti Tallinna Loomade Varjupaigas vabatahtlik. Võin kinnitada, et olukord ei vasta kirjeldusele ja pilte lavastada endale sobivas kontekstis on lihtne. Väga kurb, et sellist laimu levitatakse. Soovitan vabatahtlikuks hakata ja teeme kõik laitmatult puhtaks!
e
ehh/ 5. detsember 2018 20:33
ütlen ausalt, et omades ühte kassi, ka ei jõua pidevalt ta kausse pesta. hea, kui kord nädalas saavad kõik kausid puhtaks. lihtsalt ajapuudus.
S
./ 5. detsember 2018 20:26
See raha on nende loomade kõhus.
k
Kristel/ 5. detsember 2018 20:23
Kahju on kõigil. Milline on Sinupanus?
v
Vabatahtlik/ 5. detsember 2018 20:22
Kassipuuride hunnik on seal õhtuti kraanikausi juures regulaarne nähtus, küll aga pole ma seal kunagi surnud looma ega pahatahtlikkust asukate suhtes kohanud. Ei mõista artikli valmistaja motiivi, kas tõesti läks kellegagi tülli või milles asi?
k
Kristel/ 5. detsember 2018 20:22
Iga asutuse nägu on töötajad, kes muu. Ja miskit ootamatut tuleb alati ette, kuigi seda ei oodatud. Mustvalge näitena toon, et minu kodu on reeglina korras, kuid juhtub vahel ka teisiti ja kindlasti leiab otsija ka ämblikuvõrgu. Varjupaikade idee on imehea, kuid nad pole ka imetegelased ehk päris tutapluta päris oma kodu. Asutus annab kindlasti parima mida anda suudab. Annetustest- kui ei taha loomi toetada ja kardad, et varjukas omale uuema jeebi liisib, siis ära tee seda. Mina toetan, sest loomade "käive" on paraku suur.
k
Kuri Kass/ 5. detsember 2018 20:17
Sooja ilmaga tekivad ussid toidusisse lausa poole päevaga.
s
Suss/ 5. detsember 2018 20:16
Ilmselt enese tegemata tööd pildistas. Kui oleks töö tehtud, ei oleks midagi pildistada. Olen käinud seal vabatahtlikuna abiks ja mingit süstemaatilist laga ja loomade hooletussejätmist küll ei ole.

m
Marita/ 5. detsember 2018 20:16
Inimesed süüdistavad varjupaika, aga tegelikult on süüdi inimesed. Inimesed, kes ei lõika oma loomi või/ja lasevad neil vabalt ringi käia või kes loovutavad looma kergekäeliselt. Varjupaigas on keskmiselt 300-400 looma, osad neist on jõudnud varjupaika haigena, vigasena, väärkohelduna jne. Varjupaiga inimesed teevad väikse palgaga väga ränka tööd, sest nad hoolivad ja kui sulle tundub, et sa teeksid paremini, siis tule vabatahtlikuks või kandideeri tööle! Loomi on kahjuks väga palju ja rohkem hoolivaid inimesi oleks alati vaja.
k
kus on/ 5. detsember 2018 20:11
nüüd loomade kaitsjad, muidu on tagajalgadel.kuhu siis lähevad need tuhanded eurod mida annetustega kogutakse kas ainult oma tasku?
t
tiia/ 5. detsember 2018 20:05
just,miks inimesed on sellised tõprad,et loomad üldse varjupaika sattuvad
e
ee/ 5. detsember 2018 20:01
aga miks sina iga päev ei käi?
n
N/ 5. detsember 2018 19:48
Kas mingile loomakaitse organisatsioonile oled seda raporteerinud, et ta vahele võtta?
r
reaalsus/ 5. detsember 2018 19:46
las keegi läheb sinna taha tubadesse, siis alles näete mis seal toimub................mul on kahju loomakestest seal
k
5. detsember 2018 19:46
Kas mingile organisatsioonile oled seda raporteerinud?
r
reaalsus/ 5. detsember 2018 19:45
las keegi läheb sinna taha tubadesse, siis alles näete mis seal toimub................mul on kahju loomakestest seal

k
5. detsember 2018 19:45
Kas mingile organisatsioonile oled seda raporteerinud?
r
reaalsus/ 5. detsember 2018 19:44
las keegi läheb sinna taha tubadesse, siis alles näete mis seal toimub................mul on kahju loomakestest seal
m
Merle/ 5. detsember 2018 19:32
Ma ei ole küll antud varjupaika külastanud, seetõttu sel teemal ei peatu. Küll aga näitab väga palju selle postituse tegemise tagamaadest tõik, et postitaja tegi seda feikkontoga, mis väidetavalt alles eile grupiga liitus (siis juba ilmselge plaaniga) ning sama kiiresti, kui ilmus, FB-st ka kadus. Kui tegemist oleks ausa inimesega, siis ta nii ei käituks. Kokkuvõttes, ei ole postituse sisu minu jaoks usaldusväärne, vaid pahatahtlik sitaloopimine! Tänan tähelepanu eest!
u
uss/ 5. detsember 2018 19:30
Kui on soov ussitada, siis saab kõike lavastada. Endagi suvel auto alla jäänud kassi sain kahjuks surnuna varjupaigast kätte. Hoiti spetsiaalses külmhoones. Varjupaiga sekretär oli viisakas, vormistas paberid ja andis korjuse kurva pilguga üle. See pahatahtlik ja kinga saanud töötaja võis ta aga vahepeal toppida kuhu tahes, lavastada fotosid ja nüüd esitada varjupaiga aadressil süüdistusi. Jääb vaid loota, et see väärastunud töötaja ei olnud zoofiil ega ei rüvetanud mu kadunud kassi.
r
Reelikale/ 5. detsember 2018 19:28
Ussid olid tühjas transapuuris. Mis ilmselt oli kuhugile nurka unustatud ja mida keegi töötaja jättis koristamata. Laibad puuris kavalad kaadrid tehti ilmselt hetkel, mil need veel koristamata olid ehk nt hommikul tööle tulles. Sinirebase töötaja rääkis kaamerate ees, kuis nende tööpäev algab puurist laipade koristamisega. Lisaks surevad kassid samamoodi ka teistes mtü-des, hoiukodudes (kus vaid 1-..kassi), isegi vet.kliinikutes. See on elu ja paratamatus. Kas uurisite, mis sel naisel, kes vastu tuli, kotis on? Äkki käis hoopis ise enne tööd poes/olid tööriided, mida viis pessu vms. :(
r
Reelikale/ 5. detsember 2018 19:27
Ussid olid tühjas transapuuris. Mis ilmselt oli kuhugile nurka unustatud ja mida keegi töötaja jättis koristamata. Laibad puuris kavalad kaadrid tehti ilmselt hetkel, mil need veel koristamata olid ehk nt hommikul tööle tulles. Sinirebase töötaja rääkis kaamerate ees, kuis nende tööpäev algab puurist laipade koristamisega. Lisaks surevad kassid samamoodi ka teistes mtü-des, hoiukodudes (kus vaid 1-..kassi), isegi vet.kliinikutes. See on elu ja paratamatus. Kas uurisite, mis sel naisel, kes vastu tuli, kotis on? Äkki käis hoopis ise enne tööd poes/olid tööriided, mida viis pessu vms. :(
r
Reelikale/ 5. detsember 2018 19:23
Ussid olid tühjas transapuuris. Mis ilmselt oli kuhugile nurka unustatud ja mida keegi töötaja jättis koristamata. Laibad puuris kavalad kaadrid tehti ilmselt hetkel, mil need veel koristamata olid ehk nt hommikul tööle tulles. Sinirebase töötaja rääkis kaamerate ees, kuis nende tööpäev algab puurist laipade koristamisega. Lisaks surevad kassid samamoodi ka teistes mtü-des, hoiukodudes (kus vaid 1-..kassi), isegi vet.kliinikutes. See on elu ja paratamatus. Kas uurisite, mis sel naisel, kes vastu tuli, kotis on? Äkki käis hoopis ise enne tööd poes/olid tööriided, mida viis pessu vms. :(
b
barbara/ 5. detsember 2018 19:21
Wikipediast saab lugeda, et kärbsemunad kooruvad ühe päevaga. Kahjuks ei vali haige kass kohta, kus surra ja tõepoolest võib puuris ära surra

b
barbara/ 5. detsember 2018 19:21
Wikipediast saab lugeda, et kärbsemunad kooruvad ühe päevaga. Kahjuks ei vali haige kass kohta, kus surra ja tõepoolest võib puuris ära surra
b
barbara/ 5. detsember 2018 19:21
Wikipediast saab lugeda, et kärbsemunad kooruvad ühe päevaga. Kahjuks ei vali haige kass kohta, kus surra ja tõepoolest võib puuris ära surra
b
barbara/ 5. detsember 2018 19:21
Wikipediast saab lugeda, et kärbsemunad kooruvad ühe päevaga. Kahjuks ei vali haige kass kohta, kus surra ja tõepoolest võib puuris ära surra
j
jusss/ 5. detsember 2018 19:18
Organiseeritud heategevus on raskesti tuvastatav kuritegevuse liik.
p
P/ 5. detsember 2018 19:18
Inimesed usuvad ikka kõike! Selle asemel, et siin maha teha.. tutvuge enne, mis päriselt toimub ja varjupaigas alati uusi vabatathtlike vaja, kes nende kasside eest hoolitseks.
r
Reelile/ 5. detsember 2018 19:18
Olen Jelena naaber ja see uudis ei tulnud üllatusena. Tal ju kodus kassikoloonia, ukse vahelt immitseb haisu, see inimene ei ole normaalne! Arvad, et ta ostab oma kolooniale poest toitu? Varjupaigast varastas, võibolla jõudis ka sinu annetus hoopis tema taskusse.
m
Martin Kraus/ 5. detsember 2018 19:16
Oleme alati rõõmsad uute hakkajate inimeste üle! Siin saab kandideerida: http://varjupaik.ee/tule-vabatahtlikuks
k
Kristiina/ 5. detsember 2018 19:12
Võibolla võttiski sama töötaja, kes asus varjupaika laimama, ka endale toidu kaasa?

r
Reeli/ 5. detsember 2018 19:07
Seal on suur laiskus.Ussid puuri ei teki 1 päevaga.Laibad mitmes puuris --1 päevaga kui prügiauto ei tulnud.Viisin sinna 1kord annetusena toitu kassidele.Vastu tuli naine kellel oli kaupa punnis täis kilekott.Mida on sealt viia--toitu!!
k
kurvastaja/ 5. detsember 2018 19:01
Ikka parem,kui loomad mööda uulitsat! Olen ise ka kassi varjupaigast võtnud.
m
Muhv/ 5. detsember 2018 18:59
Selline takkajärgi tulistamine räägib vaid tulistajast. Selle pasarahahega saab ta ise varem või hiljem pihta. Edu varjupaigale!
t
To loomad/ 5. detsember 2018 18:55
Kas siis artiklit ei lugenudki? Seal ju kirjas
j
Jumalauta/ 5. detsember 2018 18:55
No aga käärigu siis käised ülesse ja asugu tööle kallale ! Nõmenõme näpuga näitamine.
j
Jüri/ 5. detsember 2018 18:53
Fotolavastus on tavapärane viis vaenlasele vee peale tõmbamiseks. Enda eksnainegi tegi lavastusi, mis tundusid võimatuna. Nii et leidliku inimesena saad igasuguse asja lavastada.
l
Liisa Toots / 5. detsember 2018 18:53
Ka mina olen olnud antud varjupaigas vabatahtlik juba pea kaks aastat. Raske on vaikida, kui on näha, et varjupaigale, mis on seni ja aitab ka edasipidi loomi, tehakse rasket ülekohut. Ma saan julgelt kinnitada, et see pole reaalsus. Jah, pildid on tehtud ja näitavad olukordi, mis tekkinud, kuid need on kontekstist välja võetud mustade puuride pildid, mis ootavad pesu järjekorras. Kaltsud, mis on mustadest puuridest ära võetud ja asendatud uutega, laokoristuse tagajärjel tekkinud hunnikud, mis ootasid prügikonteinerit või kõhuhaigusega kassi puuri, mis ka ära koristati.
a
A-le/ 5. detsember 2018 18:52
Oma mainet kahjustavad selliste fotodega ainult need töötajad, kelle tegemata töö sealt fotodelt vastu vaatab. Ehk kes lasevad ilmselt meelega sellisel olukorral oma vahetuse ajal tekkida, et see siis "pilti võtta" ja hoida taskus juhuks, kui tööandja ta vallandama peaks.

a
Arvan/ 5. detsember 2018 18:50
Ja täitsa võimalik, et Jelena saadeti kõike seda korraldama. Kellegi poolt, kel Paljassaare olemasolu risti jalus.
j
Just ringles fb-s kuulutus, kus Paljassaarde kutsutakse vabatahtlikke juurde. / 5. detsember 2018 18:48
k
Kristiina/ 5. detsember 2018 18:45
Olen seal varjupaigas sügisel mitu korda käinud, ka koertepuuride juures, ja pole küll selliseid asju näinud. Varjupaiga juhatajal on ilmselt õigus, et töötaja jättis enda järelt koristamata. Uskumatu, et siis sellest ka ise fotod teha.
l
loomad/ 5. detsember 2018 18:43
Aga kust need fotod siis võeti? See on jube mis fotodel on. Vaesed loomad.
a
A/ 5. detsember 2018 18:38
Sorry, aga mainest pole kyll enam miskit alles
k
Kas sinna oleks muidu veel vabatahtlike vaja ?/ 5. detsember 2018 18:38
a
arvamus/ 5. detsember 2018 18:36
Tuleb jälle jõulutunnel ja väikene rahasüst varjupaigale on teretulnud. Iseasi muidugi on see, et kas raha jõuab abivajajateni. Keegi seda ju ei kontrolli.
b
barbara/ 5. detsember 2018 18:35
tõenäoliselt lahkusite koos administraatoriga, kelle tööpäev oli lõppemas. kassituba koristab hooldaja, küllap käis ta sealt varsti läbi ja see vedel ja paks seal siiani ei ole, ärge muretsege.

n
Nagu näha, on alanud Sinirebase pealetung, saamaks tagasi magusat lepingut Tln Linnaga. Häbi!/ 5. detsember 2018 18:35
p
Parem vaataksime nende inimeste kodudesse, kes loomi mõtlematult paljundavad, see on nii, et enne uu/ 5. detsember 2018 18:35
m
Maia/ 5. detsember 2018 18:33
Töötasin selle Jelenaga kunagi koos. Räpane ja valelik inimene. Täitsa usutav, et jättis oma töö tegemata ja tegi sellest veel pilte, et tööandjale halba teha.
e
Eestlane/ 5. detsember 2018 18:30
Paar kuud tagasi külastasime kassituba ning kaks kassi sealt olid väga haiged ning lasid vedelat ja paksu kõik kohad täis. Mainisime seda varjupaiga töötajale kes sellest väljagi ei teinud vaid lahkus koos meiega kuna oli sulgemisaeg.
m
Martin Kraus/ 5. detsember 2018 18:26
Vabatahtlikuna tööd teinud ligemale aasta Tallinna Loomade Varjupaigas võin kinnitada, et sellist vaatepilti, kus loomade toidukausid sellised välja näeksid, pole mina kunagi näinud. Nagu juhataja kommentaarist ka välja tuleb siis kogu aeg laitmatut puhtust polegi võimalik hoida, kuid loomade tingimused seal on väga head ning muretsemiseks pole põhjust. Kahju, et üritatakse mainet kahjustada ja seda veel nii labasel moel.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee