Persoon

Annika Teinoga elust ja kalandusest 

Jarko Jaadla, 13. november 2018 15:00
.

Kohtusime Annika Teinoga esimest korda 2017. aasta jõulupeol. Peatoimetaja oli tookord jõuluvana rollis ja Annika üks kohalviibinud kalandusinimestest. Juba tookord paistis ta teiste seast silma oma erksa loomu poolest.

Teate ju küll seda väikest uudishimulikku tüdrukut, kelle inimesed täiskasvanuks saades ise endas tavaliselt unustavad. Annika puhul oli too tegelane selgelt alles. Ta oli, võiks öelda, riukaid täis, kippus jõuluvana habet sikutama ja proovima, kas see ikka ehtne on ja kes selle taga ennast peita võiks. Kuid nüüd on „karistus“ käes ja asi saab avalikuks!

Minu tööle asumine PRIA kalandustoetuste büroosse oli tegelikult suur juhus. Olin Tartu ülikoolis omandamas magistrikraadi keskkonnatehnoloogias ja just olin lõpetanud aktiivse tegevuse OÜs Nõo Veevärk, kus töötasin raamatupidajana. Kandideerisin leitud töökuulutusele viimasel päeval ega vaevanud oma pead sellega rohkem. Umbes kuu hiljem asusingi juba tööle kalandustoetuste büroos. Praeguseks olen töötanud kalandustoetuste büroos peaspetsialistina seitse ja pool aastat.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee