Mitmesugust

Aasta 1969 

Viktor Katenev, 13. november 2018, 15:00
.

Nagu paljudel teistelgi eesti meestel, nii tuli ka noorel Viktoril käia Vene kroonus, seepärast on meie veergudelt puudu 1967.-1968. aasta. Mis sel ajal toimus ja kuidas aeg edasi läks, sellest juba järgnevatel ridadel.

Kroonu aeg sai läbi, kokku viibisin seal kaks aastat ja kaks kuud. Pidasin kaks aastat sõpradega kirjavahetust, olin kursis nende tegemistega. Sain teada, et 1967. aastal saavutasid nad Eesti meistrivõistlustel noorteklassis (hakati pidama eraldi arvestust meeste-, naiste- ja noorteklassis) kolmikvõidu, kusjuures punktisummad olid sellised, et kui nad oleks võistelnud meeste arvestuses, ka siis oleks olnud kolmikvõit. Tulin kaugelt maalt koju tagasi ja peagi siirdusin tööle ehituse ja arhitektuuri osakonda. Esialgu olin latipoiss, geodeedi abitööline. Meie osakonna tööpiirkonda kuulus tol ajal ka Paide rajoon, tihti tuli nädala kaupa viibida lähetuses, oma lemmiktegevust eriti harrastada ei saanud.

Üle pika aja olin taas Viljandis, klubi koondis käis talvistel jäältpüügi Eesti MV-l, mina ei olnud veel kohta välja teeninud ja nii tuli võistlusest eemale jääda. Klubi koondis esines edukalt – võideti esikoht.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee