Kalapüük
16. november 2011, 07:28

Tööpakkumine müügispetsialistile Viljandi Kalastuskeskuses

Kui Sulle meeldib kalal käia, kalapüügi teemadel rääkida, oled muheda olemisega ning otsid uusi väljakutseid, siis on meil Sulle sobiv pakkumine!Kalastuskeskus on täna suurim Normarki kalastustarvete müüja Eestis, meie kaupluses on esindatud kõikjal maailmas tuntud nimed nagu Shimano, Rapala, Blue Fox, Sufix ja paljud teised. Seoses uue peatselt avatava kauplusega Viljandis otsime enda uude Kalastuskeskuse kauplusesse müüjat. Töö kirjeldus:* klientidega suhtlemine * kaupade tutvustamine ja müük* kaupade väljapanek ja väljapanekute korrastamine* poe korrashoid* inventuuride läbiviimineNõudmised kandidaadile:* kesk või kesk-eri haridus* varasem kogemus klienditeenindaja või müügimehena* väga hea suhtlemis- ja väljendusoskus* orienteeritus müügitööle* suur töötahe, ausus ja kohusetunne* omad väga head eesti ja head vene keele oskust, kasuks tuleb soome ja inglise keele oskus suhtlustasandil* teadmised kalastamisestOmalt poolt pakume:* sektori parimat palka (põhipalk + müügipreemia)* vaja

Töö kirjeldus:

* klientidega suhtlemine
* kaupade tutvustamine ja müük
* kaupade väljapanek ja väljapanekute korrastamine
* poe korrashoid
* inventuuride läbiviimine

Nõudmised kandidaadile:

* kesk või kesk-eri haridus
* varasem kogemus klienditeenindaja või müügimehena
* väga hea suhtlemis- ja väljendusoskus
* orienteeritus müügitööle
* suur töötahe, ausus ja kohusetunne
* omad väga head eesti ja head vene keele oskust, kasuks tuleb soome ja inglise keele oskus suhtlustasandil
* teadmised kalastamisest

Omalt poolt pakume:

* sektori parimat palka (põhipalk + müügipreemia)
* vajadusel väljaõpet
* huvitavat ja suhtlusrikast tööd
* sõbralikku ja asjatundlikku meeskonda
* kaasalöömise võimalust kõikides teistes Kalale.ee tegevusvaldkondades

Lisainfo: [email protected] või telefonil 50 70 712
Kandideerimiseks saada oma CV ja motivatsioonikiri aadressile [email protected]