Piirivalve hoiatab: jääle veel minna ei tohi!

Kalale! 10. detsember 2012 11:37
Ida prefektuuri piirivalvebüroo keelab inimestel Peipsi järvel ja Narva veehoidlal jääle mineku. Ida Prefektuuri piirivalvebüroo annab teada, et alates 10. detsembrist on Ida-Virumaa territooriumil Peipsi järve ja Narva veehoidla jääle ja jäätunud osadele väljumine jalgsi ja transpordivahenditega keelatud.

Ida Prefektuuri piirivalvebüroo annab teada, et alates 10. detsembrist on Ida-Virumaa territooriumil Peipsi järve ja Narva veehoidla jääle ja jäätunud osadele väljumine jalgsi ja transpordivahenditega keelatud. Külmad ilmad on tekitanud veekogudele õhukese jääkihi, mistõttu palub piirivalve inimestel hoiduda jääle minemast.

„Tänased vaatlused näitavad, et kalda ääres võib küll jää tunduda piisavalt tugev, kuid mõned sammud astudes ei pruugi see enam nii olla. Kaldaäärsele jääle minek ning seal liikumine on ülimalt eluohtlik. Tasub olla kannatlik, kuni jääolud on muutunud stabiilseks ja ohutuks,“ ütles Ida prefektuuri piiriturvalisuse talituse juht büroojuhi ülesannetes Üllar Kustala.Pidevalt uuendava info jääle mineku keeldude kohta leiab Politsei- ja Piirivalveameti kodulehelt rubriigist nõuanded.