Kalapüük

Alates 19. jaanuarist on lubatud minna Peipsi järve jääle nii jalgsi kui ka sõidukitega. 

Kalale!, 19. jaanuar 2013 17:59
Piirangud kehtivad jätkuvalt jõgede suudmete ja lähtekoha kohta. 19. jaanuarist võib Ida-Viru maakonna piires Peipsi järve jääle minna nii jalgsi kui ka maastikusõidukitega, sõiduautode ning traktoritega, kuid mitte lähemale ajutisele kontrolljoonele kui 200 meetrit.

19. jaanuarist võib Ida-Viru maakonna piires Peipsi järve jääle minna nii jalgsi kui ka maastikusõidukitega, sõiduautode ning traktoritega, kuid mitte lähemale ajutisele kontrolljoonele kui 200 meetrit. Ida-Viru maakonna piires on keelatud Peipsi järve jääle minek ojade ja jõgede suudmetele lähemale kui 200 meetrit välja arvatud Narva jõgi. Narva jõe lähtele on keelatud minna lähemale kui 500 meetrit.

Sõidukitega jääle minejatele on soovitatav ennast lähimates kordonites kurssi viia jääoludega ning rüsijää paiknemisega Peipsi järvel.

Kõigil, kes lähevad transpordivahenditega Peipsi jääle kaugemale kui 1 kilomeeter, tuleb järvele väljumine ja saabumine registreerida lähimas kordonis.

Värskeimat infot jääolude kohta saab küsida lähimast kordonist või Politsei- ja Piirivalveameti kliendiinfo telefonilt 612 3000.

Pidevalt uuendatava info jääle mineku keeldude kohta leiab PPA kodulehelt rubriigist nõuanded (http://www.politsei.ee/et/nouanded/jaaolud/).

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee