Harpuunipüssiga sukelduja, foto on illustreeriv. Foto: Pixabay
Toimetas Vidrik Võsoberg 3. september 2019 10:37
Lõuna-Aafrikas Umkomaasis võib kirikuõpetaja Connie Hallowell kõigekõrgemat tänada: kuigi ootamatult vallandunud harpuuninool läbis ta pea, jäi eluvaim sisse ja isegi silmanägemine alles.

Pastor Hallowell läks augusti viimasel päeval Durbanist lõunas Scottburghi rannas sukelduma, vahendas Mirror. Mehe eesmärk oli korjata põhjast sinna kukkunud õngetina ja tal oli kaasas harpuunipüss.

Õnnetul kombel läks relv lahti ja tulistas harpuuni läbi mehe pea: läbi põsesarna viltu ülespoole, otse silmamunade tagant ja aju eest. Verega kaetud pastoril õnnestus tagasi randa jõuda. Seal lõikas üks hea samariitlane ketaslõikuriga harpuuni lühemaks ja mees toimetati helikopteriga haiglasse.

„Hei sõbrad, aitäh palvete eest, olen väga tänulik,“ teatas Hallowell hiljem haiglast saadetud videopöördumises. „Mul läheb väga, väga hästi ... paranen ja loodan teid varsti jälle näha. Jumal õnnistagu, nägemist.“

Kuigi harpuun läbistas pea otse silmamunade tagant, jäi mehele mõlemasse silma nägemine alles. Halvimal juhul võinuks aga õnnetus kalade jahtimiseks mõeldud relvaga mehe ka loojakarja saata.

Miks harpuunipüssiga peab ülimalt ettevaatlik olema, selle kohta saab fototõestust SIIT. Nõrganärvilistele on kaadrid mittesoovitavad.

Kommentaarid  (2)

ahah 3. september 2019 14:47
Palun selgitage, kes või mis on Jumal?
3. september 2019 19:52
see on väljamõeldud tegelane neile, kes oma eluga väga hästi toime ei tule ja siis teda kas appi karjuvad või kõik ebaõnnestumised tema kaela ajavad ja ka oma pahategusid temaga õigustada püüavad jms...

SISUTURUNDUS