Kalapüük

Osale Kalale! fotokonkursil Kõva Kala 2019 

Kalale, 7. november 2019, 16:00
Eesti kalapüügi ja kalastusfotograafia Chuck Norris ehk Igor Nael on selle pildi nimeks pannud „Peipsi ahnikud“. Ära kõhkle Ixa suguste kõvade piltnikega rinda pistmast ja ­saada oma kõva kalapilt konkursile – võita võib igaüks! Foto: Foto: Igor Nael
Ajakiri Kalale! kutsub üles lööma kaasa fotokonkursil Kõva Kala 2019. Osalemiseks tee järgmist:
  • 1. Leia oma fotode hulgast üks ilus, meeleolukas, humoorikas, võimas või huvitav pilt, kus peal Eestis või eestimaalase püütud kala ja mis on tehtud sellel aastal. Kalamees ise, varustus, lapsed, loomad ja loodusvaated on boonuseks. Kala peab olema eksponeeritud väärikalt: puhas, veretu, mõõdus ja õigesti käes hoitud.
  • 2. Laadi pilt üles veebikeskkonda konkurss.ohtuleht.ee/kovakala või edasta meili teel vidrik.vosoberg@kalale.ee. Pildi pikema külje soovitatav suurus on 3000 pikslit.
  • 3. Foto laadi üles või saada hiljemalt 10. detsembriks (kaasa arvatud).

Kindlasti pane juurde autori nimi, kontaktandmed ja võimalikult palju infot pildil oleva kala kohta: liik, kaal, pikkus, püügiaeg, -koht, -vahendid
(nt: käsiõng, ööuss).
Konkursifotosid hindab Kalale! žürii ja arvesse lähevad ka internetis antud hääled.
Konkursi kokkuvõte ja parimad fotod ilmuvad ajakirja Kalale! 2020. aasta jaanuarinumbris ning veebikeskkonnas Kalale.ee.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee